ESPRESSIONS VACU PRO 30 STAINLESS

Het grote voordeel van het vacumeren van voedsel is dat je voedsel tot wel 5x langer vers blijft in vergelijking met gewone opslagmethoden. Ook helpt het gevacumeerd invriezen van voedsel om vriesbrand te voorkomen. Vacumeren kan je doen in Espressions MagicVac® zakken, rollen en containers geschikt voor het vacumeerproces. Voor het vooraf vacumeren van voedsel om dit hierna sous-vide te bereiden, kan het apparaat ook gebruikt worden.

€ 449,-

Stock is being checked...

Het FoodSaver 2190-vacuümsysteem houdt voedsel tot 5x langer vers in vergelijking met gewone opslagmethoden, en helpt vriesbrand te voorkomen. Deze FoodSaver-vacuümverzegelaar heeft een ingebouwde rolinleg en een snijrand om gemakkelijk de zakken op maat te maken zonder gebruik te hoeven maken van een schaar. Hierbij is het apparaat geschikt voor zakken van zowel 20 als 28cm breed.

 

Het apparaat heeft een modus voor vochtig en droog voedsel en zorgt hiermee voor een luchtdichte afsluiting voor ieder type voedsel. Met het ingebouwde uitlijnhulpmiddel voor de zak zorg je daarnaast eenvoudig voor een goede afdichting. 

Verwijderbare lekbak voor eenvoudig schoonmaken, easy-lock vergrendeling voor bediening met één hand, accessoirepoort en slang, zodat u ook zakken met ritssluiting, containers en meer kunt vacumeren. 

Vacu Pro 30 stainless lekbak

Eenvoudig schoon te maken

Bij deze Vacu Pro 30 stainless is de lekbak eenvoudig te verwijderen en vaatwasser bestendig. Zelfs de hele bovenzijde van het vacumeergedeelte is te verwijderen om eenvoudig schoon te maken.

Ruimte voor brede zakken en rollen

Door de ruime breedte van de intelligente aluminium sealbalk is deze geschikt voor zakken en rollen tot een breedte van 30cm. De commerciële sealbalk zorgt voor een goede sluiting van zakken en rollen. Het snijden van zakken doe je met de meegeleverde Magic Cutter.

Breedte van Vacu Pro 30
Vacu Pro 30 canister

Espressions MAGIC VAC® containers

We adviseren vanwege de vacuümkracht alleen de originele Espressions MAGIC VAC® containers en accessoires te gebruiken.

Automatic marinating mode Yes
Moist and dry settings Yes
Timer Nee
Cable storage Nee
Wattage 130 Watt
Including hose Yes
Watt 130 watt
Reference number(s) EP6500
Do you have a question, feel free to ask it!

What others think

 

Be the first to review this product.
Your name will appear here

Write your own review

Write your own review

Number of stars
All prices shown are recommended retail prices.

Where to Buy

TIP: neem voor de zekerheid even contact op met de dealer om er zeker van te zijn dat het product dat je zoekt op voorraad is.

Algemene inlichtingen
IT&M Head office
+31 (0)40-290 11 30
info@itmonline.nl

What others think

 

Be the first to review this product.
Your name will appear here

Write your own review

Number of stars
Showrooms Dealers Contact Vacatures